Publicatiedatum: 24-10-2021 | Categorie:
Keeperstraining elke vrijdag 6-7
Beste leden,
We zijn als TC erg blij dat we vanaf komende vrijdag weer keeperstraining kunnen aanbieden. Dit zal wekelijks zijn van 18.00 tot 19.00. Omdat het bij keepen lang duurt voordat je aangekleed bent is het verzoek aan allen die meedoen om vijf minuten voor aanvang AANGEKLEED aanwezig te zijn.
Ben je vaste keeper dan kun je toegevoegd worden aan het 'keepersteam' zodat je ook in LISA de trainingen ziet en via een whats-app-groep op de hoogte gehouden wordt. Laat je belangstelling weten bij Youri van Leeuwen of Charlotte Hoogakker of via de mail naar technischecommissie@hcwinschoten.nl.
Er zijn ook teams zonder vaste keeper. Dan kun je, als jij het komende weekeinde moet keepen, jezelf aanmelden voor de keeperstraining van die week. Dit kan ook via de mail naar technischecommissie@hcwinschoten.nl of via de whatsapp naar Youri of Charlotte.
LET OP: voor alle jongste jeugd teams - het is geen probleem als je regelmatig wilt keepen, het is echter wel de bedoeling dat juist bij de jongste jeugd alle posities doo rgewisseld worden en dat er dus ook 'geen vaste keep' is.
Vragen? Laat het weten via de TC
Youri
Martijn
Bob
Milou
Roelof